Ayen Enerji A.Ş

    • Temiz bir dünya için yenilenebilir enerji...

Ayen ALB, Arnavutluk Enerji Ekonomi Endüstri Bakanlığı tarafından ihaleye çıkarılan yap işlet devret modeli ile yapılacak olan 111 MW kurulu gücünde, yıllık 366.6 Milyon KWH üretim kapasiteli 35 yıl süreli HES-KALİVAÇ hidroelektrik santrali işinin imtiyazcı şirketi olup 22 Kasım 2017 tarihinde 3.500.000 LEK sermayeli olarak kurulmuştur.

Detay

Ayen Elektrik Ticaret A.Ş.'nin başarılı uzmanlığına dayalı olarak yeni kurulan Sloven ofisi; CAO (CEE bölgesi) ve MAVIR zrt (Macaristan) gibi Şebeke Erişim Hizmet Sağlayıcıları ve Slovenya, Macaristan ve Sırbistan’daki Piyasa Operatörleri ve Enerji Borsası Platformları dahil önemli piyasa aktörlerine kayıtlı bulunmaktadır.

Detay

Ana faaliyeti, Güneydoğu Avrupa’da elektrik enerjisi toptan satışıdır. Yeni kurulan Sırp Şirketi 3 Ekim 2014 tarihinde Sırbistan Cumhuriyeti Enerji Kurumundan Elektrik Enerjisi Tedarik ruhsatı almıştır ve şu anda JP EMS (Sırbistan) ile dengeleme anlaşmaları nihai hale getirilmektedir. 

Detay

Temel faaliyet alanı Arnavutluk ve Güneydoğu Avrupa ülkelerinde elektrik enerjisi ticareti, ithalatı, ihracatı ve iletimi olan Ayen Energy Trading sha, faaliyetlerini 110.56 MW kapasiteli dört hidroelektrik santralini aktif hale getirecek olan kardeş şirketi AYEN AS Energji sha ile birlikte yürütmektedir. 

Detay

Şirket, 2001 yılında kurulmuş olup; Sermayesi 44.000.000 TL olan bu bağlı ortaklıkta şirketimizin %100 iştiraki bulunmaktadır.
Detay

Şirketimiz, 2002 yılında kurulmuştur.Bağlı ortaklığımız olan şirket, Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliği çerçevesinde Toptan Satış Lisansı'na sahiptir.Detay

With the new opportunities envisaged in the active scenario of Albanian government for National Energy Strategy, Fani i Madh & Fani i Vogel Hydro Power Plant project, is one of the projects procured in compliance with the strategy of Albanian government for development of the power sector.

Detay

Şirket 1988 yılında kurulmuştur. Elektrik üretimi, iletimi, dağıtımı ile yurt içinde ve yurt dışında hidrolik, gaz ve rüzgar enerjisi santralleri yatırımında bulunmak konularında faaliyet göstermektedir. 

Detay

09 Ocak 2006 tarihinde kurulan Şirket, EPDK tarafından Lisans Verilmesi uygun bulunan, Trabzon ili,Araklı ilçesi sınırlarında tesis edilecek olan 72 MW gücündeki Çankaya HES 'in imtiyaz sahibidir.

Detay
 
3WTURK CMS v8.3.1